האתר HomeWIKI.org מרכז עבור הגולשים מידע מקצועי ואובייקטיבי בנושאים מגוונים לניהול משימות בבית ובחצר. מטרתנו היא ליצור מאגר מידע פתוח וחינמי, במסגרתו יוכלו הגולשים באתר לקבל מידע וללמוד כיצד לבצע מטלות שונות בשיטת "עשה זאת בעצמך" או לכל הפחות, להציג מדריכים שיעזרו להתמודד עם אחת הבעיות המרכזיות בשכירת בעלי מקצוע – והיא חוסר הידע המוחלט לעתים קרובות, דבר שמעמיד את הלקוח במצב בעייתי בו הוא נתון לחסדיו של אנשי המקצוע. מקימי האתר מאמינים שהגדלת הידע בקרב הצרכנים, תביא בהכרח לקבלת תוצאות טובות יותר עבור הלקוח, וזאת מהסיבה הפשוטה שברגע שיודעים על מה מדובר, קל יותר לתמחר ולהבין מה צריך לעשות.

האם אתם יכולים לתרום?

אם אתם מזדהים עם הרעיון, באפשרותכם לתרום בשני אופנים שונים הנתונים לבחירתכם.

  1. תרומה כספית – לתחזוקתו של האתר – החל מפיתוח האתר ועד לכתיבת תכנים מקצועיים על ידי בעלי מקצוע, ולהמשך קיומו לטובת הצרכן הישראלי.
  2. כתיבת מדריכים מקצועיים בכל נושא הקשור לביצוע משימות מקצועיות בבית בשיטת "עשה זאת בעצמך". אם נשווה את המקובל בישראל ביחס לארצות אחרות, נגלה שלעתים קרובות רמת המדריכים המופיעים סובלים מאיכות ירודה או שיווקית. למען הסר ספק, נשמח לספק לכם קרדיט עבור המדריכים שתכתבו עבור הגולשים – כל עוד הם איכותיים.

על מנת לתרום בכל אחת מהדרכים שצוינו, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר שמצוי בתפריט האתר.

שימוש בתכני האתר

חל איסור על שימוש בתכני האתר ללא רשות כתובה ממפעילי האתר. על מנת לעשות שימוש בתכנים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ואנו נבחן כל בקשה לגופה.